Personel Taşımacılığı

Aytaş Turizm olarak yıllardır taşıma sektörü içinde olan ve personel taşımacılığında uzmanlaşan firmamız her koşulda müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.Bu bağlamda günümüz koşullarında yaşamın en büyük zorluklarından biri olan ulaşım ve trafik sorununa diğer personel taşımacılığı firmalarından farklı olarak çözüm aramakta ve kendisini sürekli geliştirmektedir.

Aytaş Turizm yazılım mühendislerinin geliştirdiği harita rotasyon sistemi ile personelerimizin evlerinden servislerine yürüme mesafelerini en kısa sürede sağlayıp, doğru servis ile yine en kısa sürede iş yerlerine ulaştırmayı sağlamaktayız. Böylece personelerimiz daha az yürümükte ve serviste daha az zaman geçirmektedirler. Geliştirdiğimiz program sayesinde çalıştığımız firmalarda yüksek maliyetlerden kurtulmaktadırlar.

En iyi ve güvenilir personel servis firmaları arasında yerini alan Aytaş Turizm, teknolojik yenilikleri takip ederek kendini her alanda geliştirmeye devam etmektedir.

Konforlu araçlarımız, güveniliir ve eğitimli uzman sürücülerimiz ile personel taşımacılığı hizmetimizi denemenizi tavsiye ederiz.

Aytaş Turizm