Hakkımızda

Aytaş Turizm sektöre personel ve öğrenci taşımacılığında güçlü, güvenilir, kalitenin en iyiyi, en güzeli ve en doğruyu başarabilmek için 1998 senesinden günümüze hizmet vermektedir.

Aytaş Turizm Siz değerli işverenlerimizden almış olduğu güç ve destekle bu ilke doğrultusunda hedeflerini daha da ileriye götürecektir. Bu düşünce ile öğrenci ve personellerin vaktinde sağlıklı ve huzurlu bir şekilde iş yerlerine ve evlerine ulaştırmak, zamanı emeğe dönüştürmek ilkelerimiz dahilindedir. Aytaş Turizm olarak öğrenci ve personel taşımacılığının ciddi sorumluluklar ve deneyim gerektirdiğini, halkla ilişkilerin çok önemli olduğunu ve insan hayatının her şeyin üstünde görülmesi gerektiğini biliyoruz.

Firmamız, Devlet kuruluşlarına, Sağlık kuruluşlarına, Özel kuruluşlara ve Eğitim Kurumlarına Dört Yüze (400)’e yakın araç filosuyla hizmet vermektedir. Aytaş Turizm bu beceri ve hizmet kalitesinin ISO 9001, Kalite ve TSE Belgeleriyle kanıtlanmıştır.

En son model araçlarıyla işini bilen, güler yüzlü, ticari ahlak sahibi, ciddiyet ve sorumluluğu olan kadromuz ile en iyi hizmeti vermekten şeref duyarız.

Mehmetcan ÜK
Yönetim Kurulu Başkanı

Aytaş Turizm